Ugrás a tartalomra

RANDSTAD ÁLLÁS, LABOR ASSZISZTENS NÉMETORSZÁG

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Randstad
phone_android
+49152 54507427
call
+49 89-21 70 36 11
vivien.pusztay@randstad.de

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: 12-16€/óra

Munkavégzés helye:

85560 Ebersberg, Németország

Feladatok:

  • Egy egyszerű Labor segédi munkakörről van szó, úgy mint a tesztek be- és kicsomagolása, valamint az adatok felvétele a rendszerbe.

Elvárások:

  • Német vagy Angol nyelvtudás
  • Önállóság, Csapatban való munkavégzés, Problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Munkaidő:

  • 3 műszakos munkarendben: (Arbeitszeitmodelle im 3-Schicht-System) (Hetfőtől-Vasárnapig):
  • Vollzeit: 8h/ Tag (06:00-14:30 Uhr, 14:00-22:30 Uhr, 22:00-06:30)
  • Teilzeit: 8h/ Tag (2-3x Schichten pro Woche)
  • 450€-Basis: 8h/ Woche
  • Werkstudentenvertrag: 20h/ bzw. 40h (Semesterferien) pro Woche

Előnyt jelent:

  •  Saját gépjármű

Bérezés:

  •  fizetés: bruttó 12-16 €/óra + műszakpótlék

Amit biztosítunk:

  • szálláslehetőség havi 350 € / ágy egy fős szobákban teljes munkaidős, németországi bejelentett állás, német egészség- és nyugdíjbiztosítás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje fényképes, magyar és/vagy német és/vagy angol nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre:

További Elerhetőségek:

Vivien Pusztay

account specialist inhouse services

Randstad Deutschland GmbH & Co. KG

Nikolastr. 20 ,84036 Landshut

M +49 152  54507427