Gépjármű biztosítás Németországban

WIG/MIG/MAG hegesztő és lakatos állások 2200-2700 nettó/hó, biztosított szállással

Prestigework képe
WIG/MIG/MAG hegesztő és lakatos állások 2200-2700nettó/hó, biztosított szállással

A Prestige Work 2014 megalapítása óta, immár vezető személyügyi szolgáltató vállalatai közé tartozik. Partnereink az osztrák és német piac elismert munkáltatói. Fő tevékenységünk a jól képzett szakemberek és szakmunkások profeszionális elhelyezése Németország területén. Számunkra az emberi értékek a legfontosabbak, ezért minden ügyfelünket, Önt is kiemelten kezeljük.

Hegesztői feladatok:
Tapasztalattól függően WIG, vagy MIG, MAG hegesztés
Hegesztési elő- és utómunkálatok

Lakatos feladatok:
Általános lakatos munkálatok

Amit kínálunk:

Fizetés netto ⇒ 2200-2700 EUR
Bruttó 11,83-12,72 EUR/óra
+ Nettó 45-47 EUR napi  különélhetési támogatás
 Általunk megszervezett szállás a munkavégzés helyén
 Heti 40 óra felett 25 % túlóra pótlék
 Szabadságpénz
 Határozatlan idejű szerződés, közvetítői díjak nélkül
 Lehetőség heti előlegfizetésre
 Német bejelentett szerződéses munkaviszony, nyugdíj- és betegbiztosítás
 Segítségnyújtás a családi pótlék igénylésében
 Hazautazás individuális- a munkaadóval történő előzetes megegyezés alapján

Kiváló munkaszervezés – az Önnel való munkaviszony teljes időtartalma alatt, tapasztalt anyanyelvű kapcsolattartó személy áll rendelkezésére.

Követelmények:
 Szakirányú végzettség, munkatapasztalat
 Német nyelv középfokú ismerete (szaknyelv ismerete) amelyet telefonos interjúval  ellenőrizzük
  B jogosítvány és saját autó
  Rugalmasság és megbízhatóság, valamint önálló munkavégzés

Amennyiben az állásajánlat nem 100%-ban illik Önre, akkor is érdemes jelentkeznie, mert folyamatosan megújuló állásajánlatokkal rendelkezünk.
Mint munkavállaló, szakmai tapasztalatokat szerez különböző projekteken és nyelvi tanfolyamokon.

Német nyelvű önéletrajzokat ide várjuk:  info@prestigework.eu
Weboldalunk: www.prestigework.eu/hu

Városok: Karlsruhe, Bayern, München, Stuttgart, Nürnberg, Mannheim, Ulm

Ha az állásajánlattal kapcsolatban bármilyen kérdésük van, azt feltehetik a következő e-mail címen: info@prestigework.eu vagy látogassák meg weboldalunkat: www.prestigework.eu/hu

Kapcsolattartó személy: Mgr. Keszeli Annamária, Tel. +421950654464, +36702362030 Nyitva tartás: H-P: 8-16

Telefon:
Munkaterület:
Nyelvtudás:
kevés
Fizetés:
2200-2700 €/ hó
Kulcsszavak:
hegesztő, lakatos, biztosított szállás
További német hegesztő állások

Oldalak