Ugrás a tartalomra

Randstad Deutschland keres munkatársat hegesztöi munkakörbe 14€/óra+lakhatási hozzájárulás

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Randstad
info szilvia.varga@randstad.de vagy a +49 (0) 7309 950 2142-es számon

map

dns

language Nyelvtudás: nincs

euro_symbol Fizetés:

home Szállás:

people Párokat vesznek fel?

Multinacionális partnercégünk számára keresünk elsősorban szénacél hegesztésben jártas szakembert.

Feladatkör:

Zsaluzat- és állványzatokhoz tartozó fémelemek hegesztése, elsősorban robothegesztőgép használatával, CO eljárással, szénacélból.

A lehegesztett anyagok ellenőrzése valamint utólagos kézi hegesztéssel való javítása.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség-hegesztői szakmunkás bizonyítvány és/vagy tanfolyam
  • min. egy év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • robothegesztőgép kezelése
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • B kategóriás jogosítvány és gépkocsi előny

Amit kínálunk:

  • 14,00 EUR bruttó órabér műszakpótlék
  • alkalmazás közvetlen német munkáltatónál
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • eszközök, felszerelések biztosítása (munkásruha, munkavédelmi bakancs..stb.)
  • lakhatási hozzájárulás
  • szabadság+karácsonyi pénz

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el fényképes szakmai önéletrajzát magyar és/vagy német nyelven.