Gépjármű biztosítás Németországban

Targoncavezetöi állás németországban, 10,50 €/óra+juttatás, segítség szállásban

Targoncavezetö, Untertürkheim, Wörth, Rastatt, Mannheim

Orizon GmbH Németország vezető munkaerőkölcsönző és -közvetítő cégei közé tartozik.
Munkaerőkölcsönzés keretén belül megbízó cégtársunk részére
Targoncavezetöi munkakörbe keresünk dolgozókat Novemberi kezdéssel.
/Wörth, Rastatt, Untertürkheim, Mannheim/

Feladatok:
• Anyagmozgatás, általános Targoncavezetöi feladatok ellátása

Elvárások:
• német nyelv alap társalgási szintü ismerete (A1-A2)
• Targoncás munkakörben szerzett munkatapasztalat
• Targoncás jogosítvány elöny
• B kategóriás jogosítvány és saját gépkocsi a munkába járáshoz előnyt jelent

Kínálatunk:
• teljes munkaidös német munkaszerződés
• hosszútávú munkalehetőség
• 10,50 €/óra+juttatás
• szállásban tudunk segíteni
• magyar nyelvű kapcsolattartó munkatárs

A német nyelvű önéletrajzokat a következö E-mail címre várjuk:
bewerbung.eu-worker@orizon.de

Orizon GmbH

Mónika Lepp
Walchstraße 6
94469 Deggendorf
E-Mail: m.lepp@orizon.de
Mobil: +49 172 370 75 44

Mi komolyan vesszük az Ön személyes adatainak a védelmét:
Wir nehmen den Schutz Ihrer personenbezogenen Daten ernst: www.orizon.de/datenschutzvereinbarungen

Telefon:
Munkaterület:
Egyéb kapcsolat:
www.orizon.de
Nyelvtudás:
kevés
Fizetés:
10,50 €/ óra
Kulcsszavak:
Németországi targoncás, targoncavezető állások