Gépjármű biztosítás Németországban

Recruiter/Toborzási asszisztens állosok Németország egész területén

Az OnTime Solutions munkaerőkölcsönző cég Recruiter/Toborzási Asszisztenseket keres

Az OnTime Solutions  munkaerőkölcsönző cég Recruiter (m/w) munkakörbe munkatársakat keres az alábbi városokba:

A munkavégzés helye:

  • Regensburg
  • Memmingen
  • Peine
  • Mönchengladbach
  • Heilbronn
  • Celle

Feladatok:

-Álláshírdetések elkészítése
-Beérkezett önéletrajzok adminisztrálása és szelektálása
-Jelöltek felkutatása különböző adatbázisokból
-Telefonos- és személyes interjúk szervezése, lebonyolítása
-Új dolgozók beléptetése, segítése
-Egyéb HR feladatok ellátása

A jelentkezés feltételei:

-Német nyelvű önéletrajz
-Komplex problémamegoldó képesség
-Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
-Önálló munkavégzés
-Talpraesett és határozott személyiség
-Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!

Fizetés:
-Megegyezés szerint

​Facebook csoportunk:

Jelentkezni lehet német nyelvű önéletrajzzal a mark.gaal@ontimesolutions.de e-mail címen, vagy a +49 151 / 1602 5358 ill. +49 89 / 416 16817 4-es telefonszámok egyikén!

Telefon:
Nyelvtudás:
Fizetés:
megegyezés szerint
Kulcsszavak:
Irodai munka, Recruiting, HR, Recruiter, Toborzási Asszisztens