Sztancológépbeállító állás, Offenburg, 14,- €/h + 25% tulorapótlék

persona képe
Vipros, EM/Amada, vagy Pega stancológép beállítót keresünk offenburg környéki partnerüzemünkbe!

Stancologepbeállítókat keresünk Vipros, vagy EM/Amada, vagy Pega gépekre Offenburg-Lahr környéki partnerüzemeinkbe!

Német bejelentés, hosszútávú munka! Szállásban, papírok intézésében segítünk!

KEZDÉS: azonnal

Feladatok:
• Vipros, EM/Amada, vagy Pega tancológép beállítása, kezelése, korrekciók elvégzése
• gépkarbantartás
• munkafolyamatok regisztrálása,
• munkautasítások értelmezése és végrehajtása

Elvárások:
• szakirányú végzettség,
• rajzból olvasás
• 1-2 éves szakmai tapasztalat,
• gépkocsi a munkába járáshoz
• kommunikációképes német nyelvtudás

Jelentkezni részletes, fényképes szakami önéletrajzzal az alábbi elérhetőségen lehet:

edit.niedermayer@persona.de
Tel: +49 781 914828

Telefon:
+49781914828
Mobil:
Munkaterület:
Egyéb kapcsolat:
Városok:
Nyelvtudás:
kevés
Fizetés:
13,- € + 25% tulorap
Kulcsszavak:
Stancológép, Stanzmaschine, CNC, gépbeállító, programozó
Legfrissebb állások