IPARI VARRONÖ es/vagy mérték utáni szabó

persona képe
Offenburg környéki üzemünkbe VARRÓNÖKET keresünk, német bejelentéssel, hosszútávra!

Offenburg környéki üzemünkbe IPARI VARRÓNÖKET keresünk!

Német bejelentést, pontos és rendszeres fizetést, valamint hosszútávú munkalehetöséget kínálunk egy kellemes munkakörnyezetben, barátságos, segítökész kollegákkal!

Feladatok:

• Ipari varrógép biztos használata: ágymatrac huzatainak, vagy konfekcio/munkaruha varrása, lehet választani gyakorlat szerint!

Elvárások:
• Ipari varrásban szerzett tapasztalat, varrónöi végzettség
• Társalgási szintü német nyelvtudás (A2-B1-töl)
• Saját gépjármű és jogosítvány

Amit kínálunk:

- német bejelentett alkalmazotti munkaviszony, pontos fizetéssel •

- világszínvonalú, modern munkakörnyezet •

- biztos jövedelem gyakorlattól és nyelvtudástól függően •

- fejlődési lehetőség • - stabil, hosszútávú munkahely •

- német nyelvtanfolyam A2-töl! •

- igény esetén családtagjának, házastársának is munkát keresünk •

- segítünk a beilleszkedésben

Jelentkezés: fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzzal: edit.niedermayer@persona.de

Erdeklödni lehet: +49/781914828, Niedermayer Edit (munkanapokon: 8:00 17:00)

Telefon:
+49781914828
edit.niedermayer@persona.de
Munkaterület:
Nyelvtudás:
kevés
Fizetés:
11,- €-tól
Kulcsszavak:
ipari varrónö, varrás, szabás, szabó, mérték után
Facebook Csoportok
Legfrissebb állások