IPARI VARRÓNÖKET és KÁRPITOSOKAT Offenburgba

persona képe
Offenburg környéki üzemünkbe IPARI VARRÓNÖKET és KÁRPITOSOKAT keresünk, német bejelentéssel, hosszútávra!

Offenburg környéki üzemünkbe IPARI VARRÓNÖKET és KÁRPITOSOKAT keresünk!

Német bejelentést, pontos és rendszeres fizetést, valamint hosszútávú munkalehetöséget kínálunk egy kellemes munkakörnyezetben, barátságos, segítökész kollegákkal!

Feladatok:

• Ipari varrógép biztos használata
• Ágymatracok, huzatok varrása/ bútorkárpitozás

Elvárások:
• Ipari varrásban/kárpitozában szerzett tapasztalat, varrónöi/kárpitos végzettség
• Társalgási szintü német nyelvtudás (A2-B1-töl)
• Saját gépjármű és jogosítvány

Amit kínálunk:

- német bejelentett alkalmazotti munkaviszony, pontos fizetéssel •

- világszínvonalú, modern munkakörnyezet •

- biztos jövedelem gyakorlattól és nyelvtudástól függően •

- fejlődési lehetőség • - stabil, hosszútávú munkahely •

- német nyelvtanfolyam A2-töl! •

- igény esetén családtagjának, házastársának is munkát keresünk •

- segítünk a beilleszkedésben

Jelentkezés: fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzzal: edit.niedermayer@persona.de

Erdeklödni lehet: +49/781914828, Niedermayer Edit (munkanapokon: 8:00 17:00)

Telefon:
+49/781914828
edit.niedermayer@persona.de
Munkaterület:
Városok:
Nyelvtudás:
kevés
Fizetés:
Kulcsszavak:
ipari varrónö, kárpitos, varrás, bútor felújítás, asztalos
Facebook Csoportok
Legfrissebb állások