Gépjármű biztosítás Németországban

Oszlopfúrógép-kezelő Offenburg környéke, Br: 15-16.-€

persona képe
Baden-Württemberg: Offenburg, német bejelentés, hosszútávú munka, Br. 15-16,- €, szállásban segítünk!

Oszlopfúró-kezelö Offenburg környékére (BW), egy reptéri jármüveket gyártó üzembe! Hosszútávú kétmüszakos munka, német bejelentés, kezdö br.: 15/16,- € órabérrel, a német nyelvtudás, gyakorlat és végzettség függvényében!
A szállás egyágyas szobákban történik, nem munkásszállás! Ügyintézésben segítünk!

Fényképes szakmai önéletrajzát bizonyítvánnyal és referenciával a következő e-mail címre várjuk: edit.niedermayer@persona.de
Ha telefonon lenne kérdése, szívesen visszahívom!
Niedermayer Edit:  +49/781914828 (munkanapokon: 8:00 – 17:00)

Feladatok:
Oszlopfúrógép beállítása és használata

Elvárások:
bármilyen szakirányú végzettség a fémfeldolgozó iparban
releváns tapasztalat kézi fúrógépek kezelésében
társalgási szintü német nyelvtudás (A2 -töl)
technikairajz olvasásból, preciz kivitelezés
kézügyesség, kreativitás
biztonságos és minőségi munkavégzésre való elhivatottság
jogosítvány, saját autó a munkába járáshoz
túlóra és 2-müszak vállalása

Amit mi kínálunk:
német bejelentett alkalmazotti munkaviszony, pontos fizetéssel
világszínvonalú, modern munkakörnyezet
fejlődési lehetőség
stabil, hosszútávú munkahely
német nyelvtanfolyam, ha már van egy alap (A2) nyelvtudásod
segítünk a beilleszkedésben

Tovabbi, aktualis allasajanlatainkat megtekintheti:

Telefon:
Mobil:
Munkaterület:
Egyéb kapcsolat:
edit.niedermayer@persona.de
Nyelvtudás:
kevés
Fizetés:
Kezdö br.:15-16,-€
Kulcsszavak:
Fúrógép, fémipar, szakmunka, repülögép, német bejelentés