Ipari szerelő állás, München, 16,17€/h. Szállás 330€

AIDe-Hungary Kft. képe
Ipari szerelő munkalehetőség - Németország (München)

A nagy múltú AIDe munkaerő kölcsönző

németül beszélő munkatársakat keres német érdekeltségű jármű- és hajtóműgyártó céghez gyártási szerelő munkakörbe Münchenbe!

Feladatok:

  • Különböző tengelyek, szerelő eszközök, nyomók, kéziszerszámok, szerelési segédanyagok, emelők előcsoportosítása,
  • Tengelyalkatrészek és teljes tengelyek összeállítása, szerelése (pl. fékhordozó, féktárcsák, kerékagy alkalmazása) hajtótengely felszerelése)

Elvárások:

  • Német nyelv középszintű ismerete (min. B1)
  • 2 műszak vállalása
  • Befejezett tanulmány, mint gyártási szerelő, vagy ipari szerelő
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkabér:

  • Órabér: 16,17 € /óra

Egyéb:

  • Határozott idejű szerződés, előre láthatólag 2017.12.31-ig, hosszabbítás lehetséges
  • A munkaerő-közvetítés díjtalan.
  • Legális bejelentett munkavégzés.
  • Hosszú távú, határozott idejű szerződés német székhelyű anyacégünkkel.
  • Németországi szállás lehetőséget fel tudunk ajánlani. A szállás költséget utólagosan havonta kell megfizetni (kb. 330 EUR/hó). A letét és az adminisztrációs díjat nem a munkavállalónak kell fizetni.
  • Segítség az ügyintézésben és az egyéni lakáskeresésben.
  • Személyes tanácsadás

Munkavégzés helye:

  • München

Jelentkezését örömmel fogadjuk, kérdésekre szívesen válaszolunk!

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el német nyelvű fényképes önéletrajzát és a bizonyítványa másolatát a munkakör megjelölésével az

allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Telefon:
+3612970680
Mobil:
+3612970680
allas@aidehungary.hu
Munkaterület:
Városok:
Nyelvtudás:
Fizetés:
16,17€/óra
Kulcsszavak:
Ipari szerelő, Németország, német nyelvtudás,
Legfrissebb állások