Csőszerelő állás, München, 12,18€/h, +16€/nap +pótléok. Szállás: 300€

AIDe-Hungary Kft. képe
Csőszerelő munkalehetőség - Németország (München)

A nagy múltú AIDe munkaerő kölcsönző

németül beszélő munkatársakat keres a Németország vezető elektrotechnikai cégéhez

Csőszerelő munkakörbe Münchenbe!

Feladatok:

  • Egyedi alkatrészek csavarozása szükséges meghúzási nyomatékokkal rendelkező szerelvényekhez;
  • Csövek beállítása és vágása;
  • Előregyártott csövek vágó gyűrűs szerelvényeinek összeszerelése;
  • Építési rajzok, alkatrészlisták, munkatervek olvasása, értelmezése

Elvárások:

  • Német nyelv középszintű ismerete (min. B1)
  • 2 műszak vállalása
  • Befejezett szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkabér:

  • Órabér: 12,18 EUR + iparági pótlék + nettó 16 € Auslöse (minden ledolgozott munkanap után jár)

Egyéb:

  • A munkaerő-közvetítés díjtalan.
  • Legális bejelentett munkavégzés.
  • Hosszú távú, határozott idejű szerződés német székhelyű anyacégünkkel.
  • Németországi szállás lehetőséget fel tudunk ajánlani. A szállás költséget utólagosan havonta kell megfizetni (kb. 300 EUR/hó). A letét és az adminisztrációs díjat nem a munkavállalónak kell fizetni.
  • Segítség az ügyintézésben és az egyéni lakáskeresésben.
  • Személyes tanácsadás

Munkavégzés helye:

  • München

Jelentkezését örömmel fogadjuk, kérdésekre szívesen válaszolunk!

Ellenőrizzen le minket és látogassa meg az AIDe GmbH, illetve az AIDe-Hungary Kft. honlapját.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el német nyelvű fényképes önéletrajzát és a bizonyítványa másolatát a munkakör megjelölésével az

allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Telefon:
+3612970680
Mobil:
+3612970680
allas@aidehungary.hu
Városok:
Nyelvtudás:
Fizetés:
12,18€/h +potlekok
Kulcsszavak:
München, csőszerelő, nyelvtudás
Legfrissebb állások