Àpolói állás színvonalas szállással, magyar kapcsolattartóval, München

allmedi képe
Idősgondozás Münchenben tisztességes fizetéssel és színvonalas szállással.

Szívesen dolgoznál ápolóként Münchenben tisztességes jövedelemért melyhez színvonalas szállás is biztosított?

Van tapasztalatod az ápolásban amit szivesen kamatoztatnál idösotthonokban?

Szeretnéd a teljesített müszak után a szabadidőd jól megérdemelt pihenéssel vagy nyelvtanulással tölteni?

Akkor fontolnod meg ajánlatunkat és jelentkezz bátran a részletekért!

Feladataid a következők lennének:

Idősotthonban illetve kórházakban a járó- és fekvőbetegek

  • ápolása
  • gondozása
  • állapotuk ellenőrzése
  • mosdatása
  • öltöztetése
  • etetése stb.
  • higiéniai előírások betartása
  • a gondozásra szoruló betegek állapotának feljegyzése, dokumentálása

Amit ezért ajánlunk:

  • Németországban bejelentett állás, tisztességes kereseti lehetőség
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Magyar kapcsolattartó
  • Szállás biztosítása a munkakezdés elsö napjától
  • Ideutazás költségeinek térítése (3 hónapos munkaviszony után)
  • Munkakezdés megbeszélés szerint
  • Munkavégzés helye: Németország / München és környéke
  • A magyar diploma németországi elismeréséhez szükséges, hivatalos dokumentumok intézésében teljes körü segítségnyujtás, felmerülö költségek átvállalása
Telefon:
+36304554304
Mobil:
+491731026307
szabo-urban@allmedi.de
Munkaterület:
Városok:
Nyelvtudás:
Fizetés:
10,20 €/óra+juttatás
Kulcsszavak:
ápoló, gondozás, pflege, idős, ápolás
Facebook Csoportok
Legfrissebb állások