Szerelő/monteur állás, Kirchdorf (Iller), 17,24€/h, szállás biztosított

at-service képe
Kiemelkedő fizetéssel szerelő/monteur kollegákat keresünk

Világhírű, kiváló minőségű épitőipari gépeket gyártó nemzetközi ügyfelünk részére keresünk Szerelő/Monteur kollegákat, Kirchdorf an der Iller/Németország területére!

feladatok:
a gyártási folyamatokhoz szükséges szerelési és ellenőrző fázisok kezelése
összeszerelési munkák a szerkezetrajzok, műszaki rajzok alapján
alkatrészek összeszerelése
hidraulikus, pneumatikus, mechanikus és villamos alkatrészek beszerelése
működés- és tömítésellenőrzés

az ön profilja:
ipari szerelő, gépjárműszerelő-, mechatronikus, mechatronikus végzettség, vagy
fémipari végzettség, fémiparban, gépgyártásban szerzett tapasztalat
igényes, megbízható, pontos, csapatmunkához szokott
magabiztosan kezeleli a megrendeléseket
rendelkezik számítógépes ismeretekkel
két műszakos munkarendet vállal
rendelkezik jogosítvánnyal, és saját gépjárművel, kommunikációképes, erős alapfokú /A2/ német nyelvtudással, a szakmai kifejezések ismeretével

amit mi kínálunk
a szakmai besorolásnak megfelelően bruttó 17,24 Euró órabér, szabadság és karácsonyi pénz
kiemelt bérezéssel értékeljük szakmai képesítését és tapasztalatát
német munkaszerződés, német egészség- és nyugdíjbiztosítás
Szállás biztosított, egyágyas- illetve kétágyas szobákban (igényes szállásaink mindennel felszereltek, főzési és mosási lehetőség van)

Közvetítői díj, rejtett költségek a munkavállaló részéről nincsenek.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje fényképes, magyar és/vagy német nyelvű önéletrajzát a

bewerbung@ats-kft.com

email címre!

Telefon:
+3670367566
Mobil:
+491736050983
Egyéb kapcsolat:
emma.boejti@ats-kft.com
Nyelvtudás:
Fizetés:
17,24€/h
Kulcsszavak:
németország, munka, szerelő, monteur, német, állás, autószerelő,
Legfrissebb állások