CO2 (MAG) hegesztő állás, azonnali kezdéssel Heilbronn-ban, 15,50€ órabér, igény esetén szállással

Iconnex képe
CO2 MAG hegesztő szakembereket keresünk német nyelvtudással, azonnali kezdéssel Heilbronn-ba, 15,50€ bruttó órabér

CO2 (MAG) hegesztő szakembereket keresünk azonnali kezdéssel Heilbronn-ba!

Németországi partnerünk számára CO MAG hegesztőket keresünk német nyelvtudással hosszú távú munkára. Igény esetén szállás biztosítással!

Munkavégzés helye: Heilbronn

Feladatok: saválló anyagok, vas, acél lemezek (lemezvastagság 0,8 - 1,2 mm) és autóalkatrészek hegesztése

Amit kínálunk:
- Kezdő bruttó órabér: 15,50€ + pótlékok
- Hosszútávú munkalehetőség
- Német munkaszerződés bejelentéssel
- Igény esetén szállás biztosítással
- NINCS kövzetítési díj

Elvárások:
- MAG hegesztésben szerzett tapasztalat
- Alap kommunikációs szintű német nyelvtudás (A2-B1)
- Megbízhatóság
- Több műszak vállalása (3 műszak + alkalmanként hétvége)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk német nyelvű szakmai önéletrajzát és a MAG hegesztő minősítés másolatát az alábbi E-mail címre:

Kulcsár Tamás
kulcsar@iconnex.eu

iConnex Personaldienstleistungen GmbH
www.iconnex.eu

Telefon:
+4971311217369
Mobil:
Munkaterület:
Városok:
Nyelvtudás:
Fizetés:
15,50€/óra
Kulcsszavak:
hegesztő, MAG
Legfrissebb állások