Hegesztő és lakatos állás, Heilbronn és környéke, 18,50€-20€/h, szállás biztosítva

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Iconnex
phone_android
+4971311217369
kulcsar@iconnex.eu

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: 18,50€-20€/h

home Szállás: biztosítanak

people Párokat vesznek fel? nem

Német nyelvtudással rendelkező hegesztőket és lakatosokat keresünk Heilbronn és környéki munkavégzésre partnercégeink számára hosszú távú munkára. Akár már 3-4 hónap után átvételi lehetőség! Igény esetén szállás biztosítással!

Az iConnex GmbH egy évek óta dinamikusan növekvő német cég, amely már több száz elégedett munkavállalóval rendelkezik. A vállalat Németország Baden-Württembergi tartományában van jelen és sokéves tapasztalattal rendelkezik a kelet Európai térségből érkezett munkavállalók foglalkoztatásában. Cégünket kimagaslóan jó minőség és megbízhatóság jellemzi, munkavállalóinkra kiemelt figyelmet fordítunk.

✅ Korrekt és pontos fizetés
✅ Német munkaszerződés bejelentéssel
✅ Előleg felvételi lehetőség (akár heti szinten is)
✅ 3-4 hónap után átvételi lehetőség
✅ Ingyenes munkaruha és cipő biztosítása
✅ Karácsonyi és nyaralási pénz
✅ Szállás biztosítás

Munkaköri leírás:
- Feladatok: partnercég függvénye (főleg autóipari cégek) , bővebb tájékoztatás telefonon vagy emailben
- Munkavégzés helye: Heilbronn és környéke
- 2 műszak, délelőtt és délután

Amit kínálunk:
- Munkabér: bruttó 18,50€-20€/h
- Hosszútávú munkalehetőség
- NINCS kövzetítési díj
- Német munkaszerződés bejelentéssel

Elvárások:
- Szakirányú végzettség vagy több éves szakmai tapasztalat
- Alap kommunikációs szintű német nyelvtudás (A2-B1)
- Hegesztés/összeszerelés rajz alapján
- Több műszak vállalása

Legyél csapatunk tagja és jelentkezz még ma!
Német nyelvű önéletrajzod a következő E-mail címre várjuk:

Kulcsár Tamás
Tel: +4971311217369

iConnex Personaldienstleistungen GmbH
www.iconnex.eu