Hegesztö/Lakatos állás a Randstadnál, Memmingen közelében, Netto 1700-2000 Euro+szállás (500€-ig)

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Randstad
phone_android
+498331836927
ris-1090@randstad.de

dns

language Nyelvtudás: kevés

euro_symbol Fizetés: Netto 1700-2000 €

Német partnercégeink számára keresünk CO(MAG)-hegesztésben, lakatos munkakörben jártas szakembereket.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség-hegesztői szakmunkás bizonyítvány és/vagy tanfolyam
  • min. egy év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • többműszakos munkarend vállalása
  • B kategóriás jogosítvány és gépkocsi

Amit kínálunk:

  • 13-14,00 EUR bruttó órabér+ műszakpótlék
  • alkalmazás közvetlen német munkáltatónál
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • eszközök, felszerelések biztosítása (munkásruha, munkavédelmi bakancs..stb.)
  • 500€ lakhatási hozzájárulás+ akár 350€ benzinpénz
  • szabadság+karácsonyi pénz
  • személyes, magyar kapcsolattartó

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el fényképes szakmai önéletrajzát magyar és/vagy német nyelven.