Ipari festő állás, Hollandia, 1650-1750€/hó, szállás és egészsegügyi biztosítás

német munka

EMAIL HÍVÁS MOBIL

perm_identity Intro Eu Staffing
phone_android
0031635121185
call
0031184444104
info@intro-eustaffing.com

dns

language Nyelvtudás:

euro_symbol Fizetés: 1650-1750€/ hó

Szeretne Hollandiában dolgozni jó és tisztességes munkaviszonyokban, kényelmes lakhatással és ezen felül magyar nyelvü kapcsolattartóval? Olvassa gyorsan tovább

Minden napos munkád része külömböző fém felületek festékpisztolyal való festése. Hollandiai  technikai nemzetközi cég vár tegéd festőként holland kollégákkal.

Olyan kollégákkal akikkel munkahegyeket mozgattok meg, akikre lehet számíttani és akikkel jókat lehet nevetni.

Ahhoz, hogy ennek a csapatnak a tagja legyél pontosan dolgozol, pontos vagy és reálisan gondolkodol. Egyik álmod hogy festőként dolgozz és tovább képezd magad. Kézi szerszámokkal dolgozni tényleg az amit szeretsz csinalni.

Elvárásunk

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Szakiranyú végzettség
  • Tapasztalat
  • Jó szervezői készség
  • Festék pisztolyal való munkatapasztalat

Ajánlatunk

  • 1650 és 1750 nettó havonta
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Hollandiai Cao nak megfelelő tapsztalattól függő versenzképes bérezés
  • 25 nap fizetett szabadság
  • Vakáció pénz felépíttése
  • Kurzusok és tanfolyamok ingyenes végzése
  • Magyar kapcsolattartó
  • Szállás és egészsegügyi biztosíttás
  • Bejárási költségek megtérittése
  • Munkaruházat
  • Egy modern, tiszta munkakörnyezetre
  • Külömböző oktatási és fejlődési lehetőségek
  • Kellemes lakhatási körülmények
  • Zsófia segitsége a saját anyanyelveden

Ezek vagyunk mi:
Mi az Intro EuStaffing vagyunk. Egy iroda Alblasserdámban ( Rotterdám környékén )amely kölömböző Europai országokból kollégákat közvetítt technikai állásokban. Mi olyan állasokat közvetittünk aminek jövője van.Állások ahol a te tehetségedet veszik figyelembe és éveken keresztül dolgozhatsz. Intro Eu Staffing része egy nagy holland cégnek aminek neve Florys.Saját munkajogászaink vannak akik szívesen segittenek jogi kérdésekben. Ugyanakkor rendelkezünk egy admnisztrációs irodával ami hetente utalja a fizetésed és a szerzödéseidet készítti elo. És mindezt a hollandiai cao nak megfeleloen.
Őszintén és professzionálisan. Ahogyan a EUStasffing kollégája lettél Zsófia lesz a kapcsolattartod. Zsófia évek óta hollandiában dolgozik munkaközvetíttoként. Magyar az anyanyelve és beszél ezen felül románul, németül, angolul és hollandul.